Pierwsza ćwiartka, czyli trzy miesiące Helenki

Trzy miesiące za nami, co się wydarzyło?

Helenka

Pyzunia waży już 6,5 kg! Cały czas ładnie śpi: niemalże każdą noc przesypia tak od 22/23 do 7:00 rano, czasem do 8:00, ale też zdarza się pobudka o 5:00. Na szczęście wystarczy jej zmienić pieluszkę, przystawić do piersi i dalej śpi, a my razem z nią.

W tym miesiącu nastąpiła zmiana pieluszek z “dwójek” na “trójki” oraz zmiana ubrań z rozmiaru 0-3 miesiące (56 cm), na 3-6 miesięcy (62 cm).

Jesteśmy obecnie w Polsce na wakacjach. Helenkowy brzuszek odczuwa inną wodę, inne bakterie, przez co brudne pieluchy są dość wodnite. Sprawdzaliśmy, czy Helenita nie jest odwodniona, ale lekarka powiedziała, że wszystko jest w porządku. Popytaliśmy również znajomych, którzy wyjechali na wakacje do Polski, czy ich dzieci miały podobny problem i okazało się, że tak!

Helenka pięknie się uśmiecha, coraz więcej mówi guuuu. Na wakacjach też bardzo przydaje się chusta do noszenia – zdecydowanie częściej jej używam niż w domu w Dublinie.

Cały czas karmię piersią.

Ignaś

Ignaś nadal jest super bratem 🙂

Ja

Ja już czuję się wyśmienicie, właściwie wróciłam w 100% do energii sprzed ciąży, tylko jednak Helenka & Ignaś pochłaniają większość mojej mocy 😉

Poczytaj również:

Narodziny Helenki

1 – Miesiąc miodowy Helenki

2 – To już dwa miesiące

3 – Pierwsza ćwiartka, czyli trzy miesiące Helenki

(Visited 33 times, 1 visits today)

Może ci się to spodobać: