Nazywam się Asia Wicher

Marketing i video to moje dwie pasje, które połączyłam w jedno, tworząc agencję Wicher w mediach. Pomagam twórcom rozwijać ich kanały na YouTube, wspieram początkujących YouTuberów  i współpracuję z przedsiębiorcami, którzy chcą przy pomocy filmów rozwijać swoje biznesy.

Moja historia z video zaczęła się tak…

Kamera zamiast malucha

Pierwsza kamera pojawiła się w naszym domu za sprawą mojego taty. To on zdecydował się sprzedać naszego Fiata 126p. Za pieniądze z Malucha kupił pierwszą kamerę, która towarzyszyła nam potem przez wiele lat. 

Od tamtej pory stała się członkiem naszej rodziny. Dzięki temu możemy teraz wrócić do minionych wakacji nad jeziorem, sprawdzić, co kto dostał pod choinkę w 1994 roku czy wzruszyć się na rodzinnej ceremonii.  

Filmowanie jest zaraźliwe

Zajęta dorosłym życiem, zapomniałam nieco o filmowaniu. Szkoła, matura, studia pochłonęły mnie całkowicie. Jednak stara miłość nie rdzewieje, a moja miłość do filmowania odrodziła się we mnie tuż przed pierwszymi wspólnymi wakacjami z chłopakiem, który później został moim mężem. 

Kupiliśmy kamerę cyfrową, tak bardzo inną niż ta mojego taty. Jej obsługi uczyliśmy się na wariata, w samolocie w drodze na wakacje!

Tak jak mój tato mnie, ja zaraziłam Marka bakcylem filmowania. Chociaż chyba nasz pierwszy film nadal kurzy się gdzieś na dysku, niezmontowany. 

%

zaangażowania

odsłon

lat doświadczenia

Prawdziwe Życie w dublinie

Przeskakujemy kilka lat do przodu. Stop-klatka. Mam męża i małego synka, mieszkamy w Dublinie. W internecie pojawiają się kolejne blogi parentingowe, które opisują codzienne życie z dzieckiem. Ja przecież też tak mogę – pomyślałam i tak powstał mój pierwszy blog „Prawdziwe życie”. Z czasem jednak poczułam, że pisanie to za mało, nie oddaje tego, co chcę przekazać. Założyłam kanał na YouTube i… przepadłam. Video blog stał się moją pasją, hobby i motorem dalszego rozwoju.

Wicher wieje w mediach

Po latach „bawienia” się YouTubem już wiem, że to jest to, co chcę robić. 

Założyłam swoją własną agencję video marketingową Wicher w mediach… Zaczęłam w końcu robić na pełen etat to, co kocham! Prowadziłam szkolenia dla twórców YouTube, pomogłam wyprowadzić marki z kryzysu wizerunkowego. Nabierałam wiatru w żagle. 

Jeszcze prawdziwsze życie w polsce

Po narodzinach drugiego dziecka zdecydowaliśmy się na powrót do Polski. Od teraz nadaję z Czarnkowa, niewielkiej miejscowości w województwie Wielkopolskim. Z Irlandii zabrałam doświadczenie, pasję i lata szkoleń. Teraz dzielę się nią z innymi, bo uwielbiam pracę z ludźmi. 

Chcesz porozmawiać? Masz pytania?

Porozmawiajmy, jestem tutaj, żeby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.